Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ćwiczenia

Sample image

Celny strzał to efekt przyswojenia sobie podstawowych wiadomości o broni i wynik żmudnego treningu nad wyrobieniem sprawności oka i ręki. Podstawą uzyskania dobrych wyników w strzelaniu jest systematyczne szkolenie, głównie w początkowym okresie kształtowania nawyków i umiejętności strzeleckich. Jest nią również trening, wynikający z potrzeby doskonalenia własnych umiejętności i pragnienia, wszechstronnego opanowania broni w czasie strzelania. Każde ćwiczenie należy wykonywać właściwie i planowo, kontrolując siebie tak, aby uzyskiwać postępy w przyswajaniu praktycznych sposobów celnego strzelania.
W trakcie prowadzenia treningu strzeleckiego dla początkujących, powinno zwracać się uwagę, na zasadnicze elementy mające wpływ na skuteczne oddanie strzału oraz na ułatwienie przyswojenia niezbędnych umiejętności posługiwania się bronią palną, przez odpowiednie dobieranie ćwiczeń.
Z punktu widzenia sprawności strzeleckiej, proces szkolenia powinien zawierać wszystkie elementy techniki strzelania.

 

Prawidłowy chwyt broni

Ucząc się prawidłowego chwytu broni, należy pamiętać, że siła, z jaką trzyma się broń w dłoni, powinna być stała podczas każdego strzału. Po zamknięciu dłoni na chwycie broni, napięcie mięśni zginaczy i prostowników palców, powinno być jednakowe przy zgranych przyrządach celowniczych. Jeżeli po włożeniu broni do ręki muszka w stosunku do szczerbiny jest przesunięta w bok, trzeba umieścić pistolet w dłoni po raz drugi, przekręcając go w odpowiednią stronę. Wprowadzając bowiem muszkę w szczerbinę poziomym ruchem nadgarstka, powoduje się niesymetryczne napięcie mięśni, zatem strzał będzie niecelny.

W trakcie naszych szkoleń zapoznają się Państwo z prawidłowymi technikami opanowania broni oraz nabiorą Państwo odpowiednich nawyków w sytuacjach ekstramalnych.
    


     

 

MISJA

 

Celem każdego podmiotu gospodarczego jest maksymalizacja zysków.
W dzisiejszych czasach ostrej walki o klienta, zażartej walki z konkurencją o utrzymanie
się na rynku lub o zdobycie nowych rynków, osiągnięcie tego celu możliwe jest jedynie,
jeśli jesteśmy w posiadaniu informacji o potencjale naszych konkurentów i ich słabych
stronach. Mając takie atuty w ręku możemy zaprojektować działania wyprzedzające lub
zaatakować konkurencje w ich najsłabsze punkty. To daje przewagę nad nimi i pomoże
zbudować nam silną pozycję naszej firmy.

Newsletter

This module can not work without the AcyMailing Component