Moja Osobista Historia Tego Jak Zostałem Specjalistą ds. Bezpieczeństwa #DawidBalutPodcast


Informacje:
Zobaczyło film: 2683
Czas trwania: 15m 4s
Uzyskana ocena: 64
Ilość reakcji: 12

Piotr, to nagranie powstało dzięki Tobie! ------- All goodness delivered by Dawid Bałut Security Podcast. YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1h6AnWkWOUOC4BlIr51R8w Webs

KOMENTARZE


Moja Osobista Historia Tego Jak Zostałem Specjalistą ds. Bezpieczeństwa #DawidBalutPodcast

- Ciekawy materiał i kanał 👍 Warto także się doszkalać i edukować np na ▶ Kursach Cyberbezpieczeństwa jak https://szkolenia-kargroup.eu/kurs-specjalista-cyberbezpieczenstwa/👍 Pozdrawiamy serdecznie 🤝
- Dawid Balut, zapowiedziałeś w tym filmie ze nastepnego dnia pojawi się film dotyczący tego jaką droga obrałbyś dnia dzisiejszego :) Film tne udostepniłeś 23 marca, a więc adekwatnie szukałem kolejnego z odpowiedzią w sekcji dnia publikacji 24 marca, czyli dzien po, ale nie znalazłem :/ Przewertowałem cały Twój kanał lecz nie udało mi się na takowy filmik natrafić, podlinkujesz? będe niezmiernie wdzięczny ;) Dzięki!
- Wielkie dzięki za tak długie wprowadzenie. Czysty slight edge (btw. jeśli miałeś z nim styczność, na pewno sporo osób zyska, jeśli stworzysz materiał o tej "filozofii"). Krzepiący jest fakt, jaka prosta droga prowadzi do sukcesu, wystarczy "zaledwie" wytrwałość i pasja :) Zgodzę się z Szymonem, mówienie o sobie w tej sytuacji nie jest to podparte nawet odrobiną próżności ;) Jak widać, nie tylko ja czekam na Twoje materiały. Oby jak najwięcej takich "motywacji"!
- Nagranie skierowane do Piotra z komentarza, ale ja także obejrzałem i sporo wyciągnąłem dla siebie :) Dzięki za film, wspominasz, że nie jesteś fanem opowiadania o sobie i do niewielu rzeczy to prowadzi, ale w tym przypadku się nie zgodzę - dzięki temu mogę odnieść swoją sytuację do Ciebie, bo jestem aktualnie w miejscu, w którym Ty byłeś kilka/kilkanaście lat temu i to daje do myślenia. Dzięki, czekam na kolejne materiały!